Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sem zkuste napsat Vy co pomoc nabízíte..Doufám,že tady bude časem mnohem víc příspěvků než v té první rubrice..
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

monygram203@gmail.com

(Allan, 11. 1. 2014 11:49)--
Dobrý den.

můj Nams je pan Allan Jsem soukromý věřitel půjčky i nabídnout půjčku na velmi nízké úrokové sazby. nabízíme úvěr na 3% úrok naše podmínky a podmínky jsou snadno sledovat, jsme rigistered pod BBB a máme velmi znamená poslat peníze přes slova.

Máte-li zájem prosím formulář níže a dostat zpět k nám.

monygram203@gmail.com

Jméno:
Země:
stát:
Věk:
Příjmy:
Povolání:
Výše úvěru:
doba trvání úvěru


díky

pomoc

(petra karafiatova, 29. 12. 2013 20:09)

Dobry vecer jsem sama ze tremi detmi.jsem vedenna na uraduprace,jsem samozivytelka adostla jsem se do dluhu na najmu.do ledna musim zaplatit 30000 a shmlnim lichvare nebo cokoli abych neprislo byt,dekujizaodpoved
.

Nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby

(john best, 30. 11. 2013 14:34)

Dobrý den, jsme úvěr společnost se sídlem v Heywood, Anglii, chápeme finanční limit světové ekonomiky v poslední době a můžeme vám zaručí nízké náklady na půjčky do 48 hodin, Půjčujeme osobní, podnikání a všech typů úvěrů fyzickým osobám a právním osoby, které potřebují finanční pomoc, nabízíme půjčky pro lidi s nízkou kreditní skóre, kteří nemohou získat úvěry od bank. Doufáme, že si od vás co nejdříve, pokud máte zájem o naši nabídku úvěru. Budeme rádi Vám úvěr AT2% úrokovou sazbou. Napište nám: info.beaconloanfirm @ gmail.com nebo volejte na +447012989457
S pozdravem,
John nejlepší
půjčka oficiální

Re: Nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby

(Michaela, 23. 12. 2013 20:08)

Dobrý den
hledám půjčku ve výši 800000 Kč

hledáte půjčku

(cbrown, 12. 12. 2013 1:15)

Dobrý den, každý, hledáte půjčku, x-mas, osobní nebo podnikatelský úvěr, prosím, kontaktujte Moje firma dnes fóra rychlý a snadný způsob, jak dostat své půjčky v pořádku.
jsme rozdávat úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou, takže kontaktujte nás na adrese:
(c.brownloans@outlook.com.)

Xmas Půjčka Nabídka

(Casila Fernado, 5. 12. 2013 3:00)

Moji milí přátelé , Potřebujete naléhavou půjčku? jste hledali způsob, jak dostat jeden , máte nějaké potřebuje finanční pomoc ? Potřebujete úvěr platit účty nebo koupit dům ? Chcete vlastní podnikání ? nebo možná hledáte pomoc od banky kvůli vaší špatné úvěrové postavení , a odmítají dát , a teď si myslíte, že veškerá naděje je ztracena , ne, můj milý všechny naděje není ztraceno . Tam je na místě, řešení pro všechny vaše starosti a úzkosti . Zde je hlavní plánovač WEMA výpůjčce COMPANY , Doufáme , že mají dobré obchodní vztahy s vámi , Pokud si myslíte, že máte solidní zázemí a pochopení toho, co dělá dobrý zisk v každém podnikání , neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci nabízíme půjčky pro jednotlivce a společnost na úrokovou sazbou ve výši 2% : zájemci nás mohou kontaktovat nyní přes E-mail: ( wamaloancompany.org11@gmail.com )

Pro snadné a spolehlivé úvěr , naší povinností , aby vám pomohl ven z vaší situaci a skoncovat s úzkostí .... Motto : Neexistuje nic, co Bůh nemůže dělat , pro více informací nás kontaktujte na e-mail : wamaloancompany.org11@gmail.com

Hurá Vánoční nabídka úvěru se teď

(info.quickloan1960@gmail.com, 3. 12. 2013 23:20)

Pozor prosím ,

Potřebujete úvěr? Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím naší společnosti e-mail: info.quickloan1960@gmail.com

Žádáme Vás o vyplnění zcela aplikaci dlužníků tvoří níže uvedené bezpečnostní důvod, proč je před naší společnosti podmínek a Podmínka bude vám zaslán poformulář byl vyplněn a se vrátil v pořádku :

Vyplňte dlužníků INFORMACE :
Celé jméno : ........................................
Adresa : ................................................
Země : ................................................
Půjčka Částka potřebná : .......................................
Doba trvání úvěru : ......................................
Povolání : ................................................ .........
Měsíční příjem : ...............................................
Roční příjem : ............................................... ..
Telefonní číslo : ............................................... ...
Pohlaví : ................................................
Stav: ............................................... .....
Skenování kopie vašeho ID karty : .............................
Další příbuzní : ..............................................

Okamžitě jsem čekat na formulář žádosti o úvěr je naplněn v pořádku.

S pozdravem.
Zdvořilost: Rychlá půjčka Firm Plc.
info.quickloan1960@gmail.com
www.infoquickloan1960.gnbo.com.ng

garrynice581@yahoo.com

(coleman, 29. 11. 2013 5:24)

Be careful here. Nobody can help you here or even suggest how you can get financial help. Any answer of a loan lender to your question, you MUST ignore, because they are SCAMS…real SCAMS…i was a victim of which i was ripped thousands of dollars…well thank God for a Christian sister who referred me to a loan organization called LAPO. it is called Lift Above Poverty Organization.(LAPO)liftabovepovertyorganization.loandepartment@careceo.com They made my life a valuable one and gave it a meaning. When the sister gave me their contact, I contacted them. Then I requested for a loan with all the necessary evidence to prove that I actually needed a loan, they approved a loan of $200,000.00 USD and in 3working days after meeting up to their necessary requirements, my loan was deposited in my bank account without collateral. Though i was very nervous with the loan organization at first due to my previous bad experiences, especially when the issue of me settling the Registration/Insurance charges came up, I hold on to my faith due to the fact that my relative referred me, got it cleared,and as God should have it, little did I know that my financial shortcomings has come to a final end. If not for that quick referral from a christian sister to that genuine source ,I would have regretted my total life,because at that point in time i just divorced the father of my son, and my son was faced with a death situation. I was faced with his hospital bills and i was also faced with foreclosure at my apartment. Details of this GOD-SENT organization won’t be disclose for now for fear of impersonation ( because it has been discovered that some persons are not really in need of financial help, but they just want to collect money from this genuine christian loan organization). And it is because of this reason they don,t give out loan anyhow. You must be able to convince them very well, and provide good proofs to show that you really need a loan before they can approve it for you. Their charge is very affordable and reliable compare to many out there,their interest rates is just 3%,little documentation,and little credit check. As i have earlier said, for security reasons i can only provide their email address. Embrace this new initiative.Feel free to contact them via Email (liftabovepovertyorganization.loandepartment@careceo.com) as their loan officer/rep sir Leonard will attend to you and you will be free from scams and financial burdens their website.....http://lapo-nigeria.org

mrjacksonbrownloanlender@gmail.com

(mr jacksonbrown, 25. 10. 2013 14:28)

Dobrý den,

Jsme firma organizace se tvořila na pomoc lidem v potřebách pomáhá, jako je finanční help.So pokud se chystáte přes finanční potíže, nebo jste v jakékoliv finanční nepořádek, a potřebujete funds k zahájení vlastního podnikání, nebo potřebujete půjčku vyrovnat svůj dluh nebo splatit své účty, start pěkný podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu mrjacksonbrownloanlender@gmail.com Takže nenechte tyto příležitost projít se, protože Ježíš jestejný včera, dnes i na věky more.Please nich je pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.

Vaše jméno:
Výše úvěru:
Doba trvání úvěru:
Platný Mobilní telefonní číslo:

Děkujeme za pochopení vašeho kontaktu v očekávání

S pozdravem
řízení
mrjacksonbrownloanlender@gmail.com

Re: mrjacksonbrownloanlender@gmail.com

(Help please, 15. 11. 2013 14:03)

Dorýden,
mou blbostí jsme se dostali s manželem do nelehké finanční situace.\prosíme o finanční výpomoc.Děkujeme za kontakt.

Re: mrjacksonbrownloanlender@gmail.com

(Pipus, 28. 11. 2013 16:21)

Dobrý den posilám základní udaje: Jméno:Pipus, Výše úvěru:300tis, Doba trvání úvěru:72m,Tel: 725426692 Děkují

standardcharteredloanlimited@gmail.com

(Standard Chartered Loan Limited, 26. 11. 2013 16:41)

Hledáte půjčku? Nebo jsi odmítla půjčku u banky nebo finanční instituci pro jeden nebo více důvodů? Máte správné místo pro úvěrové řešení tady! Standard Chartered Půjčka Limited rozdávat půjčky společnostem a jednotlivcům v nízkých a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%.
Prosím, kontaktujte nás na e-mailu dnes v standardcharteredloanlimited@gmail.com

 Žadatel údaje:

  1) Celé jméno:
  2) Stát:
  3) Adresa:
  4) Stát:
  5) Pohlaví:
  6) Rodinný stav:
  7) Povolání:
  8) Telefon:
  9) V současné době pozici v místě výkonu práce:
10) Měsíční příjem:
11) Půjčka Částka potřebná:
12) Doba trvání úvěru:
13) Účel úvěru:
14) náboženství:
15) Už jste použili dříve;
16) Datum narození;

Děkuji

Standard Chartered Půjčka Limited
 

standardcharteredloanlimited@gmail.com

(Standard Chartered Loan Limited, 26. 11. 2013 16:39)

Hledáte půjčku? Nebo jsi odmítla půjčku u banky nebo finanční instituci pro jeden nebo více důvodů? Máte správné místo pro úvěrové řešení tady! Standard Chartered Půjčka Limited rozdávat půjčky společnostem a jednotlivcům v nízkých a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%.
Prosím, kontaktujte nás na e-mailu dnes v standardcharteredloanlimited@gmail.com

 Žadatel údaje:

  1) Celé jméno:
  2) Stát:
  3) Adresa:
  4) Stát:
  5) Pohlaví:
  6) Rodinný stav:
  7) Povolání:
  8) Telefon:
  9) V současné době pozici v místě výkonu práce:
10) Měsíční příjem:
11) Půjčka Částka potřebná:
12) Doba trvání úvěru:
13) Účel úvěru:
14) náboženství:
15) Už jste použili dříve;
16) Datum narození;

Děkuji

Standard Chartered Půjčka Limited
 

Velmi prosím o finanční pomoc

(Zdeněk, 18. 11. 2013 23:35)

Zemřela mi moje milovaná manželka na rakovinu doma v náruči. Řadu měsíců před tím, jsme utratili všechny naše peníze za různé léčiva pro její záchranu života. Navíc jsme společně vychovávali naši vnučku, která mi nyní zůstala amusím se o ní starat a vychovávat ji sám. Nemohl jsem řadu měsíců normálně pracovat, protože jsem musel být permanentně manželce k dispozici. A důsledek naši tragédije je že nemáme peníze na základní životní potřeby. Je mi šedesát a mám pramalou šanci si někde vydělávat nějaké slušné peníze. Naše veliké přání s mou vnučkou Natálkou je, abychom si po tom všem co jsme si museli prožít, mohli koupit vše co k normálnímu životu patří, abychom měli i pěkné vánoce i když bohužel bez moji ženy která nám bude chybět celý náš život. Ten kdo by nám chtěl skutečně finančně pomoci a popřípadě nás i navštívit u nás doma, je upřímně a lidsky vítán. Sníme o pěkném životě bez toho co jsme si museli prožít. Pokud nám kdokoliv bude chtít pomoci, přidávám emailovou adresu k možné korespondenci. Předem děkuji za Vaši lidskost. Snad budu také někdy schopný pomáhat druhým. zdemo1610@seznam.cz

PROS9M O POMOC..

(Pepík, 14. 11. 2013 12:02)

Dobrý den.
Prosíím potřebuju pomoc. Je mi 24 let. Bydlím sám v bytě, na který jsem si vzal úvěr.
Bohužel když jsem začal v 18ti pracovat tak jsem byl blbej a zadlužil jsem se kreditníma kartama,
přestal jsem platit ostatní důležité věci, jako třeba SBD, Bohemia Energy, ČMSS a tak, protože jsem na to neměl. Přestal jsem to zvládat. Dnes mi volali z banky že mám exekuci na ůčet 26 000,-. Zároveň s tím mám ještě pár pohledávek u výše jmenovaných společností, celkem dlužím kolem 70 000,-. Když nepočítám úvěr na byt.Pro někoho to není moc, ale pro mě ano, protože beru kolem 12 000,- čistýho.
Půjčku už mi nikdo nedá, protože jsem v registru kvůli opožděným platbám. Chtěl bych požádat všechny hodné lidičky o pomoc zasláním jakékoliv částky na účet: 209883377/0600. Už nevím jak dál, čím vís se snažím to nějak zachránit, tím je to horší. :( Chtěl bch to doplatit a začít úplně odznova. Začít konečně žít beze strachu z toho co přijde. Za každou kourunu Vám budu vděčný. Děkuji moc. Pokud byste o mě chtěli vědět něco víc, pište na email Krizak10@email.cz.

Doprovod na Vaší cestě za splněním přání, cílů a vizí.

(Nela Angellová, 31. 10. 2013 8:17)

Milí přátelé
již od pondělí 4.11. 2013 začínáme HUBNOUT, NACHÁZET SMYSL ŽIVOTA, FINANCE, ZVYŠOVAT SVÉ DOVEDNOSTI A JINÉ.
Dovolte mi abych se představila: Jmenuji se Nela Angellová a doprovodím Vás při Vaší 3týdenní cestě za splněním snů, přání a vizí. Každý den Vám pošlu seznam úkolů a cvičení, které ten den vyhotovíte. Jak to bude jednoduché, či složité, záleží jen na Vás.
Něco málo o mě: Dlouhou dobu s úspěchem pomáhám lidem s řešením jejich problémů. Začínala jsem s metodou SRT, nyní pracuji s metodou MTC. (Multidimenzionální Therapeutic Cleaning), kde pomocí tabulek a kyvadla zjišťuji SKUTEČNOU PRAVDU.
Co potřebujete? Především být nachystáni na vyřešení svého problému. Vím, není to jednoduchá záležitost, ale stojí to za to. Splníte si své sny, přání, vize a cíle a nebudete na to sami. Jsem tu pro Vás, jsem tu s Vámi.
Nela Angellová, tel: 725 294 083, email: NelaAngellova@seznam.cz, facebook: NelaAngellová

mrjacksonbrownloanlender@gmail.com

(mr jacksonbrown, 25. 10. 2013 14:25)

Dobrý den,

Jsme firma organizace se tvořila na pomoc lidem v potřebách pomáhá, jako je finanční help.So pokud se chystáte přes finanční potíže, nebo jste v jakékoliv finanční nepořádek, a potřebujete funds k zahájení vlastního podnikání, nebo potřebujete půjčku vyrovnat svůj dluh nebo splatit své účty, start pěkný podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu mrjacksonbrownloanlender@gmail.com Takže nenechte tyto příležitost projít se, protože Ježíš jestejný včera, dnes i na věky more.Please nich je pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.

Vaše jméno:
Výše úvěru:
Doba trvání úvěru:
Platný Mobilní telefonní číslo:

Děkujeme za pochopení vašeho kontaktu v očekávání

S pozdravem
řízení
mrjacksonbrownloanlender@gmail.com

patolawrenceloanhome@gmail.com

(Pán Pato Lawrence, 24. 10. 2013 0:59)

Dobrý den pane / paní .
Potřebujete úvěr ? Jsme Finance Půjčky firma , nabízíme půjčky v rozmezí od osobní půjčky pro průmyslové zájemcům i firmám, které hledají finanční pomoc nebo růst. Nabízíme malé a velké množství úvěrů pro naše klienty . Nabízíme také dlouhodobé a krátkodobé půjčky s spolehlivou zárukou. Naše úrokových sazeb z úvěrů je velmi nízká ( 3%) a cenově dostupné s dohodou dobu . Nabízíme našim klientům půjčky v USD ($ ) Euro GBP av následujících kategoriích .

Auto Úvěry
Hypoteční úvěry
Obchodní úvěry
Osobní půjčky
Úvěr na nemovitost
Investiční úvěry

Prosím vyplňte formulář pokud máte zájem , a kontaktní Pan Pato Lawrence se E-mail ID níže: patolawrenceloanhome@gmail.com

Dlužníka datové informace

Půjčka Částka potřebná : ..........................
Půjčka Částka potřebná slovy: .........
Doba trvání úvěru : ..............................
Úplné názvy: ...................................
Matky uprostřed Jméno : ....................
Země : .....................................
Platný Mobilní telefonní číslo : .........
Fax: ..........................................
Adresa: ....................................
Účel úvěru: .................
Osobní nebo obchodní úvěr : ........
Adresa : ..........................
Povolání : ......................
Pohlaví: muž nebo žena : ..........
Národnost: ......................
Stav : ............................
Město : .............................
Věk : ..............................

I čekají na Vaši okamžitou reakci .
S pozdravem .

Pan Pato Lawrence.
E-mail ID níže: patolawrenceloanhome@gmail.com

Podnikatel půjčí své peníze bez poplatků

(Podnikatel, 7. 2. 2013 13:54)

Půjčím své peníze vybraným klientům na notářskou smlouvu.Preferuji osobní jednání u mě v kanceláři. Od 1.1. 2013 jsou veškeré poplatky za vyřízení půjčky jsou zrušené

T:723443620

Re: Podnikatel půjčí své peníze bez poplatků

(Iva, 26. 8. 2013 12:41)

prosím pána, který inzeroval, že půjčí své peníze, aby byl tak moc laskav a mohl mne kontaktovat na e-mail moon018@seznam.cz. mnohokrát děkuji, Iva


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »